Ronde tepelvormige speen waardoor baby's snel wennen aan het drinken uit een fles. De speciale zachte afwerking voelt aan als de moederborst. Hierdoor zijn borst- en flesvoeding goed te combineren. Large: voor pap en dikke voeding vanaf 3 maanden.
| Verpakking breedte | 9.40 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7.60 cm |
| Verpakking lengte | 17.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
| EAN | 8711736028344 |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 9 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| Allergeneninformatie | N.v.t. |
| BPA-vrij |