De rood met witte 12+ Maanden Natural Difrax I Love Papa fopspeen is voor alle papa mini-fans
| Verpakking breedte | 7 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 9.30 cm |
| Verpakking lengte | 4.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.21 kg |
| EAN | 8711736564330 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 stuks Fopspenen |
| Kleur | Rood, Wit, I love papa |
|---|
| Fabrikant Naam | Difrax |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 20 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 12 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |