Wist je dit? 20+ Fopspeen nu geschikt vanaf 18 maanden!
Difrax blijft innoveren! Uit recent onderzoek is gebleken dat de 20+ fopspeen nu geschikt is vanaf 18 maanden. Het zuiggedeelte blijft hetzelfde.
De leeftijdsindicatie is een richtlijn; elk kind is uniek. Houd daarom altijd de zuigbehoefte van je kindje in de gaten.
De groene 20+ Maanden Natural Difrax Cotton Candy fopspeen is transparant, waardoor je nog meer kan genieten van de stralende lach van je kindje.
Difrax fopspenen zijn er in allerlei verschillende designs waarmee jij als trendy ouder makkelijk kunt variëren.
Difrax fopspenen zijn verkrijgbaar in 5 maten: Newborn, 0-6 maanden, 6+ maanden, 12+ maanden en 20+ maanden. De zuiggedeeltes en schildjes van onze fopspenen worden steeds een maatje groter en veranderen mee met de leeftijd van je kindje. Onze Newborn speentjes zijn ook te gebruiken voor premature baby'tjes.
Fun fact: Wist je dat in bepaalde delen van Nederland een fopspeen ook wel een fiep, tutje of tutter wordt genoemd?
| Verpakking breedte | 7.80 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7.50 cm |
| Verpakking lengte | 9.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| EAN | 8711736550975 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 stuks Fopspenen |
| Kleur | Mosgroen, Olijfgroen, Groen |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 48 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | Vanaf 18 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |