Wist je dit? 20+ Fopspeen nu geschikt vanaf 18 maanden!
Difrax blijft innoveren! Uit recent onderzoek is gebleken dat de 20+ fopspeen nu geschikt is vanaf 18 maanden. Het zuiggedeelte blijft hetzelfde.
De leeftijdsindicatie is een richtlijn; elk kind is uniek. Houd daarom altijd de zuigbehoefte van je kindje in de gaten.
De rood met witte 20+ Maanden Natural Difrax I Love Papa fopspeen is voor alle papa mini-fans
| Verpakking breedte | 7.70 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.10 cm |
| Verpakking lengte | 15.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| EAN | 8711736555345 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 stuks Fopspenen |
| Kleur | Rood, Wit, I love papa |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 48 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | Vanaf 18 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |