De rood met witte 0-6 Maanden Natural Difrax I Love Mama fopspeen is voor alle mama mini-fans
| Verpakking breedte | 11.10 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 17.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
| EAN | 8711736562855 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks Fopspeen |
| Kleur | I Love Mama |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 0-6 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |