De rood met witte 12+ Maanden Natural Difrax I Love Papa fopspeen is voor alle papa mini-fans
| Verpakking breedte | 7.30 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.30 cm |
| Verpakking lengte | 8.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
| EAN | 8711736564255 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks Fopspeen |
| Kleur | Rood, Transparant |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 6-18 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |