Cover voor het multifunctioneel zwangerschapskussen doomoo Comfy Big.
Samenstelling: 80% biokatoen
Afmetingen: 190 cm
Opgelet: Ga na welk kussen je hebt vooraleer je je nieuwe hoes kiest. BUDDY, SOFTY en COMFY BIG lijken op elkaar, maar de afmetingen en specificaties zijn niet dezelfde.
| Product lengte | 190 cm |
|---|---|
| Verpakking lengte | 190 cm |
| EAN | 5400653010237 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Hoes voor voedingskussen comfy big |
| Kleur | Chocolate |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Biokatoen |
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |