| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 180 cm |
| Verpakking breedte | 42 cm |
| Verpakking hoogte | 1.70 cm |
| Verpakking lengte | 74 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.20 kg |
| EAN | 5400653007428 |
|---|
| Kleur | Risotto Taupe |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Duits, Engels, Frans |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma, Machinewas 30 °C |
| Materiaal buitenkant | Biologisch katoen |
|---|