| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 150 cm |
| Verpakking breedte | 42 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 74 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.76 kg |
| EAN | 5400653007497 |
|---|
| Kleur | Chiné White |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |
| Materiaal buitenkant | Biologisch katoen |
|---|