| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 150 cm |
| Verpakking breedte | 57 cm |
| Verpakking hoogte | 13 cm |
| Verpakking lengte | 51 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.76 kg |
| EAN | 5400653008753 |
|---|
| Kleur | Tetra Jersey Blue |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen, Polystyreen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Frans, Nederlands, Duits |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |
| Materiaal buitenkant | Biologisch katoen |
|---|