Dr Browns Fopspeen Fase 2 Blauw/Mint is een handig ontworpen symmetrische fopspeen 100% silliconen die ook ondersteboven in de mond past. Het unieke schildontwerp laat de huid ademen, dus geeft minder irritatie en roodheid rond de mond van uw kindje. Fase 2 is met zijn formaat speciaal gericht op het ontwikkelen van de kaak- en tongspieren van kleintjes van 6 tot 12 maanden.
Voordelen
✓ Dr Brown's Fopspeen
✓ Kleur: Roze/Mint
✓ Materiaal: Siliconen
✓ Geschikt voor fase 2
✓ 2 stuks
✓ Incl. beschermdopje
✓ Volledig symmetrische fopspeen die ook ondersteboven in de mond past
✓ Stimuleert de ontwikkeling van de kaak- en tongspieren
✓ Geschikt voor kindjes van 6 tot 18 maanden
| Verpakking breedte | 8.40 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 15.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| EAN | 0072239316719 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 stuks |
| Kleur | Roze / Blauw |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 6-18 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |