| Verpakking breedte | 9.50 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 2.30 cm |
| Verpakking lengte | 20.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| EAN | 0072239006801 |
|---|
| Kleur | wit |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikant Naam | Dr. Brown's |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| Aanvullende functies | Kenmerken van Dr. Brown’s Afsluitdoppen brede halsfles • Sluiten brede halsflessen lekvrij af • Handig voor onderweg • Ook t.b.v. invriezen flessen met voeding • Per 2 stuks verpakt • Vaatwasserbestendig (bovenste rek) • BPA-vrij |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Erg langzaam (vanaf 0 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |
| Inhoud | 270 ml |
|---|