Dankzij de afsluitdoppen kun je je Dr. Brown's smalle halsfles lekvrij afsluiten. Dat is handig voor als je een fles met voeding wilt meenemen of invriezen.
Kenmerken van Dr. Brown’s Afsluitdoppen smalle halsfles:
• Sluiten smalle halsflessen lekvrij af
• Handig voor onderweg
• Ook t.b.v. invriezen flessen met voeding
• Per 3 stuks verpakt
• Vaatwasserbestendig (bovenste rek)
• BPA-vrij
| Verpakking breedte | 9.10 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 0.80 cm |
| Verpakking lengte | 20.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
| EAN | 0072239311813 |
|---|
| Kleur | wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 0 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal artikelen in verpakking | 3 stuk(s) |
| Aanvullende functies | Lekvrij vervoeren van voeding in de fles |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Erg langzaam (vanaf 0 maanden) |
| Inhoud | 0 ml |
|---|