De Dr. Brown’s Natural Flow Options+ standaard halsfles heeft een smalle speen. Deze speen wordt makkelijk geaccepteerd, ook door heel jonge baby’s.
Het anti-koliek ventielsysteem van Dr. Brown’s helpt bij het verminderen van buikkrampjes, reflux, spugen, boeren en winden. Bovendien draagt het bij aan het behoud van voedingsstoffen. Dit zorgt voor een betere spijsvertering en zodoende voor een betere nachtrust. Klinische onderzoeken onderbouwen de werking van dit ventielsysteem.
De combinatie van fles, speen en ventielsysteem zorgt voor comfortabel voeden.
Inhoud:
| Verpakking breedte | 5.50 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5.30 cm |
| Verpakking lengte | 15.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
| EAN | 0072239311455 |
|---|
| Kleur | Transparant |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Dr. Brown |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Aanvullende functies | Inhoud: 1 standaard halsfles 60 ml 1x fase 1 speen 1 reinigingsborsteltje |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Erg langzaam (vanaf 0 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |
| Inhoud | 60 ml |
|---|