| Verpakking breedte | 10.80 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 3.80 cm |
| Verpakking lengte | 24.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| EAN | 0072239305676 |
|---|
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Dr. Brown |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| Aanvullende functies | Het anti-koliek ventielsysteem draagt bij aan het behoud van voedingsstoffen, wat zorgt voor een betere spijsvertering en zodoende voor een betere nachtrust. |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Erg langzaam (vanaf 0 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |
| Inhoud | 0 ml |
|---|