Het doel van DRIPLESS SHIELD is er voor te zorgen dat je ook tijdens het regenen veilig op de scooter kan stappen door het heldere zicht. Het folie heeft een waterafstotende functie, deze waterafstotende functie zorgt ervoor dat de regendruppels bij een stevige regenbui van het windscherm af zullen rollen.
Het gewenste effect?
DRIPLESS SHIELD werkt het meest optimaal wanneer het folie volledig nat is. Bij stevige regen is het effect snel te zien. Bij een motregen heb je ook het gewenste effect na een tijdje als het folie helemaal nat is geweest.
Door gebruik te maken van DRIPLESS SHIELD zal rijden in de regen ook veiliger worden. Geen onduidelijkheden meer, geen last van de lampen van tegenliggers.
Wat krijg je?
DRIPLESS SHIELD is binnen 5 minuten makkelijk zelf aan te brengen op het windscherm. Geschikt voor elke scooter en elk windscherm!
| Product breedte | 29.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 23 cm |
| Verpakking breedte | 30 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 24 cm |
| Verpakkingsgewicht | 200 g |
| EAN | 7421034901997 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | De verpakking bevat een DRIPLESS SHIELD of DRIPLESS MIRROR. Hierbij worden geleverd extra tools voor het installeren en een flyer met een uitgebreide uitleg erop. |
| Kleur | Transparant |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|