| Verpakking breedte | 16.60 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 12.30 cm |
| Verpakking lengte | 31.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.63 kg |
| EAN | 5029053560175 |
|---|
| Fabrikant Naam | Kimberly-Clark |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal artikelen in verpakking | 52 stuk(s) |
|---|---|
| Ecologisch | |
| Maandbox | |
| Max. aanbevolen gewicht | 57 kg |
| Wasbaar |
| Luiermaatcode | 6, 7, 8 |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 27 kg |
| Type luier | Luierbroekje bij bedplassen |