Schattige kinderzonnebril.
Productbeschrijving:
Een fijne zonnebril met een schattig bloem design. Ben je opzoek naar een fijne, kwalitatieve zonnebril voor je kindje, bestel dan snel. Door de stevigheid van de zonnebril goed en comfertabel zitten. Samen met het trendy design heb je een hele fijne zonnebril die je kindje graag wil dragen. De zonnebrillen zijn categorie 3 en 100% UV400 beschermend. Categorie 3 zonnebrillen zijn geschikt voor zonvakanties.
UV400 bescherming
De baby zonnebril biedt optimale bescherming voor jouw kindje schadelijke UV-stralen. De bril is voorzien van gepolariseerde UV400 glazen, waardoor de oogjes van je kleine schat optimaal beschermd worden. Zo kunnen jullie zorgeloos genieten van de zon samen!
Bloem design voor 9 mnd - 24 mnd
Dankzij het fijne design past de zonnebril perfect bij jou kindje. Tot 24 mnd sluit de bril goed aan waardoor deze comfortabel zit. Zo kan je kindje fijn buiten alles ontdekken met een goede bescherming voor de oogjes.
De zonnebrillen zijn categorie 3 en 100% UV beschermend. Categorie 3 zonnebrillen zijn geschikt voor zonvakanties. Let op: Een zonnebril is qua maat persoonlijk. Bekijk de onderstaande maten of het geschikt is voor jou kindje.
Afmeting van Neus tot achter het oor: 10,5 cm en afmeting breedte gezicht: 10,5 cm.
| Product breedte | 10.50 cm |
|---|
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8713228861552 |
| Verpakkingsinhoud | baby zonnebril |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 35 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 3 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 35 mm |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Rond |
| Neusbrug | 12 mm |
| Pootlengte | 105 mm |
| UV400 label |
| Brilopties | Geen opties |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Vrouwen |
| Kleur frame | Roze |
| Kleur lenzen | Grijs |
| Model | bloem design |
| Spiegelend |