Deze newborn zonnebril Mini van het merk Dudes & Dudettes is licht blauw van kleur en voorzien van een bandje.
Dat kinderen een zonnebril dragen is zeer belangrijk, en ze worden ook steeds meer trendy. Vooral wanneer je veel buiten bent is een zonnebril een fijne en belangrijke toevoeging.
Eén punt is erg belangrijk: het beschermen van de ogen van jouw kind tegen uv staling.
Door het bandje blijft de bril beter zitten, bijvoorbeeld tijdens het zwemmen of sporten.
Alle Dudes & Dudettes brillen hebben een UV categorie 3: 100% bescherming.
Kenmerken:
| Product breedte | 10 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 60 g |
| Verpakking breedte | 4 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 12 cm |
| Verpakkingsgewicht | 60 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8713228867677 |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 30 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 3 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 35 mm |
| Lijn | babyzonnebril met hoofdband |
| Montuur grootte | Klein montuur |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Rond |
| Neusbrug | 8 mm |
| Pootlengte | 100 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| UV400 label |
| Brilopties | Geen opties |
|---|---|
| Doelgroep | Baby |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Blauw |
| Kleur lenzen | Zwart |
| Model | Babyzonnebril - Lichtblauw met rubber hoofdband aan voet 0mnd-12mnd - 100% UV cat 3 |
| Spiegelend |