| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0 kg |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 99 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 136 mm |
| Verpakkingsgewicht | 412 g |
| EAN | 4511890211729 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Montage Set voor |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 0 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Voor of achter | Voor |
| Bevestigingswijze(s) | Stuur |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 8 kg |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |