Geef je Urban Iki fietsstoeltje een nieuwe, frisse look! Een Urban Iki stylingset voor het achterzitje in Sakura Pink wordt geleverd met zachte schouder paddings, voetenbandjes en een comfortabel zacht en waterdicht kussen. Er zijn acht hippe kleuren beschikbaar.
Pluspunten:
| Product breedte | 17.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 390 g |
| Product hoogte | 25 cm |
| Product lengte | 2 cm |
| Verpakking breedte | 217 mm |
| Verpakking hoogte | 46 mm |
| Verpakking lengte | 295 mm |
| Verpakkingsgewicht | 387 g |
| EAN | 4511890211989 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Urban Iki Stylingset Achter |
| Kleur | Perzik |
|---|
| Fabrikant Naam | Urban Iki |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 20 kg |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Geen bevestiging mogelijk |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 2 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |