| Product gewicht | 0.950000 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 121 mm |
| Verpakking hoogte | 98 mm |
| Verpakking lengte | 390 mm |
| Verpakkingsgewicht | 674 g |
| EAN | 4511890212382 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Verpakkingsinhoud | Urban Iki Stuur |
| Kleur | Bincho Black |
|---|
| Fabrikant Naam | Urban Iki |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Voor of achter | Voor |
| Bevestigingswijze(s) | Stuur |
|---|---|
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |