| Product lengte | 0 cm |
|---|
| EAN | 5604415064807 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Veiligheidsring |
| Kleur | overig |
|---|
| Fabrikant Naam | Gransier Bike Parts |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 1 kg |
| Voor of achter | Voor |
| Bevestigingswijze(s) | Stuur |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0.00 kg |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |