| Verpakking breedte | 44 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 24 mm |
| Verpakking lengte | 85 mm |
| Verpakkingsgewicht | 53 g |
| EAN | 8715362007100 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Inbusbouten |
| Kleur | ZWART |
|---|
| Fabrikant Naam | Thule |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|