| Product breedte | 55 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 17 cm |
| Product lengte | 32 cm |
| EAN | 7090019968555 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 luiertas, 1 afneembare schouderriem |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Imitatieleer |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |