Voeg wat stijl toe aan je aankleedkussen of hergebruik deze met de prachtige hoezen van Elodie Details. Het OEKOTEX gecertificeerde katoen is luxueus zacht voor de gevoelige huid en is vooraf gewassen. De elastische onderkant zorgt ervoor dat deze gemakkelijk over de meeste verkrijgbare kussens past. Dit pakket bevat twee hoezen, dus je hebt er altijd een bij de hand, terwijl de andere in de wasmachine zit.
Maat: 70 x 100 cm
Materiaal: 100% Oeko-Tex gecertificeerd katoen
| Verpakking breedte | 260 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 374 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.31 kg |
| EAN | 7333222006509 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x aankleedkussenhoes |
| Kleur | Desert Weaves |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor wasdroger |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |