| Product breedte | 30 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 33.70 cm |
| Verpakking hoogte | 43.70 cm |
| Verpakking lengte | 10.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.41 kg |
| EAN | 7350041677499 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x voetenzak |
| Kleur | Everest Feathers |
|---|---|
| Materiaal | Dons, Fleece, Imitatiebont, Polyester |
| Type voering dekentje | Katoen |
|---|---|
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |