Geef de babykamer een stijlvol uiterlijk met de aankleedkussenhoezen van Elodie Details!
De aankleedkussenhoezen van Elodie Details zijn stijlvol en hebben een prachtige uitstraling. Fleur de babykamer op een stijlvolle manier op met deze mooie hoezen! De aankleedkussenhoezen zijn gemaakt van OEKOTEX gecertificeerd katoen en voelen super zacht aan. De hoezen van vooraf gewassen. De rand van de hoes is gemaakt van elastisch materiaal waardaar het goed blijft zitten om een comodekussen. Dit pakket bevat twee aankleedkussenhoezen zodat je er altijd een bij de hand hebt.
| Product breedte | 70 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 255 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 365 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
| EAN | 7333222001160 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2x Aankleedkussenhoes |
| Kleur | Feathered Friends |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal stuks in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |
|---|