| Product breedte | 70 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 256 mm |
| Verpakking hoogte | 33 mm |
| Verpakking lengte | 365 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.31 kg |
| EAN | 7333222001184 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2x Aankleedkussenhoes |
| Kleur | Watercolor Wings |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal stuks in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|
| Patroon | |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |