| Product breedte | 37 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 13 cm |
| Product lengte | 50 cm |
| Verpakking breedte | 36 cm |
| Verpakking hoogte | 16.50 cm |
| Verpakking lengte | 50.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.21 kg |
| EAN | 7333222004550 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 luiertas |
| Kleur | Saffiano Logo Tote |
|---|---|
| Materiaal | Kunstleer |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |