| Product breedte | 2.7 cm |
|---|---|
| Product lengte | 1.6 cm |
| Verpakking breedte | 76 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 108 mm |
| Verpakkingsgewicht | 22 g |
| EAN | 5060442521339 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 3 afsluiters |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| Fabrikant Naam | WILLOW BLOSSOM HOLDCO LIMITED |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
|---|---|
| eWaste | |
| Type borstkolf onderdeel | Afsluiter |
| Vaatwasser veilig |