| Product breedte | 5.3 cm |
|---|---|
| Product lengte | 10.5 cm |
| Verpakking breedte | 130 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 251 mm |
| Verpakkingsgewicht | 147 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5060442521315 |
| Verpakkingsinhoud | 2 borstschelpen 24 mm |
| Kleur | Transparant |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Fabrikant Naam | Willow Blossom Holdco Limited |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|---|
| eWaste | |
| Maat | 24 mm |
| Type borstkolf onderdeel | Borstschild |
| Vaatwasser veilig |