| Verpakking breedte | 13.30 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 6.30 cm |
| Verpakking lengte | 25.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
| EAN | 5060442521322 |
|---|
| Kleur | Transparant |
|---|
| Fabrikant Naam | Willow Blossom Holdco Limited |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Maat | L |
| Vaatwasser veilig |
| Verschillende maten borstschilden |
|---|