Productbeschrijving en voordelen:
Wat zit er in de doos?
Hoe werkt de Peri Bottle?
| Product breedte | 7.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.11 kg |
| Product hoogte | 17 cm |
| Product lengte | 24 cm |
| Verpakking breedte | 75 mm |
| Verpakking hoogte | 170 mm |
| Verpakking lengte | 75 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
| EAN | 8720299773707 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Essentuary |
| MPN (Manufacturer Part Number) | Essentuary Peri Bottle Roze |
| Verpakkingsinhoud | 300 ML |
| Kleur | Roze |
|---|
| Fabrikant Naam | Xiamen Aquatown Technology Co.,ltd. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Engels, Nederlands, Duits, Frans |
|---|
| Type bidet | Draagbare Bidet |
|---|
| Glansgraad | Glans |
|---|---|
| Met overloop | |
| Product diepte | 7 cm |