| Product breedte | 68 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 99 cm |
| Product lengte | 96 cm |
| Verpakking breedte | 6.60 cm |
| Verpakking hoogte | 1 cm |
| Verpakking lengte | 9.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| Vorm | Vierkant |
|---|
| EAN | 5420007157906 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Cosleeper Matras |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Universeel |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Breedte bijpassend matras | 52 cm |
|---|---|
| Voorgemonteerd |
| Inclusief hemeltje | |
|---|---|
| Inclusief matras | |
| Type wieg | Wieg |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |