| Verpakking breedte | 710 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 710 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| Verpakkingsgewicht | 6000 g |
| Inhoud waterbak | 10 l |
|---|---|
| Inhoud zandbak | 1 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8411845003125 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0712001 |
| Kleur | Multicolor |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Voorraad |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Type speeltafel | Zand- en Watertafel |
| Voorbehandeling hout | Geïmpregneerd |