Fisher-Price baby zonnebril, BPA Free, Zwitserse grondstof, extra extra flexibel, Polarized 100% UV protection
| Product breedte | 8.80 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 35 g |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| Verpakkingsgewicht | 150 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8680277119821 |
| Verpakkingsinhoud | Brilkoker, brillendoekje |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 20 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 4 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 34 mm |
| Lijn | zonnebril van baby |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Rond |
| Neusbrug | 20 mm |
| Pootlengte | 105 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| UV400 label |
| Brilopties | Polariserend, Met sluiting |
|---|---|
| Doelgroep | Baby |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Blauw |
| Kleur lenzen | Blauw |
| Model | FPM108-C.05 |
| Spiegelend |