| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 14 cm |
| Verpakking lengte | 17.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.91 kg |
| EAN | 8058664129553 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Verpakkingsinhoud 1x Chicco Fles- en babyvoedingsverwarmer |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Artsana SpA |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Timer |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Begintemperatuur instelbaar | |
|---|---|
| Warmhoudstand |
| Aanvullende functies | Antislip |
|---|---|
| Automatische flessenmaker | |
| BPA-vrij | |
| Flesverwarmer functies | Sterilisator |
| Vaatwasser veilig | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Geschikt voor flessen van | Drinken |
|---|---|
| Geschikt voor in de auto |
| Werkt op elektriciteit |
|---|