Een heerlijke hoes voor het Form Fix kussen. Een grote opening met rits zodat je makkelijk de hoes kunt wisselen. De ene kant van de hoes is 100% katoen en de andere kant is lekker comfortabel badstof.
Ook in de hoes zit elastiek in de ronding, zodat je het kussen heerlijk languit kunt neerleggen.
Let op! Het Form Fix XL Kussen is apart verkrijgbaar.
| Product breedte | 30 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 99 cm |
| Verpakking breedte | 21.70 cm |
| Verpakking hoogte | 5.30 cm |
| Verpakking lengte | 30.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.28 kg |
| EAN | 5425011486516 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 x sloop |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | heel handig het wassen , zo zit je nooit zonder hoes |
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |