| Product breedte | 30 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 99 cm |
| Verpakking breedte | 21.70 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 28.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
| EAN | 5425011486837 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | "1 x "&A13 |
| Kleur | Multi |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | 1 Hoes, met 2 afwerkingen Een kant: 100% katoen Andere kant: zacht, comfortabel badstof Oeko Tex gecertificeerd |
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |