Een heerlijke hoes voor het Form-Fix kussen. Een grote opening met rits zodat je makkelijk de hoes kunt wisselen. De ene kant van de hoes is 100% katoen en de andere kant is lekker comfortabel badstof.
Ook in de hoes zit elastiek in de ronding, zodat je het kussen heerlijk languit kunt neerleggen.
| Product breedte | 21.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 30 cm |
| Verpakking breedte | 21 cm |
| Verpakking hoogte | 5.10 cm |
| Verpakking lengte | 28.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.35 kg |
| EAN | 8718104206410 |
|---|
| Kleur | Donkerblauw |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |
|---|