De Foundations baby verschoontafel van roestvrij staal heeft met zijn strakke en roestvrijstalen ontwerp een chique uitstraling dat in vrijwel alle ruimte past. De behuizing van de verschoontafel is gemaakt van duurzaam en gemakkelijk te reinigen polyethyleen met een roestvrije stalen behuizing. Het zware staal-op-staal scharnier biedt meer sterkte en steun voor een draagvermogen van 90 kg. De verschoontafel heeft een ingebouwde dispenser voor sanitaire doekjes en haakjes om je tas aan op te hangen. De veiligheidsriem is eenvoudig te reinigen en is met één hand te verstellen. De verschoontafel wordt geleverd inclusief alle benodigde bevestigingsmaterialen.
Kenmerken
Afmetingen (LxBxH): 87,9 x 41,3 x 43,2 cm.
| Product breedte | 43.20 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 40.60 cm |
| Product lengte | 86.36 cm |
| Verpakking breedte | 63.50 cm |
| Verpakking hoogte | 15.20 cm |
| Verpakking lengte | 104.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 14.50 kg |
| EAN | 0849801004240 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Foundations Baby verschoontafel van roestvrij staal - opklapbaar met wandmontage |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Metaal, Kunststof |
| Verrijdbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Voorgemonteerd |
|---|
| Stijl | Design |
|---|---|
| Type commode | Wandcommode |