| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 80 mm |
| Verpakking hoogte | 79 mm |
| Verpakking lengte | 198 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen & buiten |
|---|---|
| Vorm | Cilinder |
| EAN | 3665361028642 |
|---|---|
| Merk | ABY Style |
| Verpakkingsinhoud | Travel mug |
| Diameter | 0 cm |
|---|---|
| Kleur | multi |
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Erotisch product | |
| Fan Merchandise | |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type beeld of figuur | Fantasy |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Personage | Game of Thrones |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Inhoud | 355 ml |
|---|