Gelilact Cellulosegom is een poeder voor het verdikken van vloeibare voeding. Het wordt niet door de spijsvertering afgebroken. Hierdoor blijft de vloeibare voeding makkelijker in de maag.
Gebruik Gelilact om borstvoeding, zuigelingenmelk, opvolgmelk of andere vloeistoffen (soep, water) in te dikken.
Gelilact verooorzaakt geen of weinig diarree bij de juiste dosis.
Niet mengen met zure vloeistoffen zoals vruchtensap.
Vraag altijd raad aan uw kinderarts voor het gebruik van Gelilact.
| Product gewicht | 0.06 kg |
|---|---|
| Verpakkingsgewicht | 60 g |
| EAN | 8717624040412 |
|---|
| Allergenen | Geen allergenen |
|---|---|
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Droog bewaren bij gewone kamertemperatuur (15-20C). |
| Gebruiksaanwijzing | Moedermelk en gecondenseerde melk: de lauwe melk in een schotel gieten en GELILACT strooien terwijl met een spatel wordt gemengd tot alle brokken verdwenen zijn.<br />Melk in poeder: GELILACT zorgvuldig onder het melkpoeder mengen. Vervolgens de flessen bereiden volgens de aanwijzingen van de gebruikte poedermelk.<br />N.B.:<br />1. De fles op het ogenblik van het mengen goed schudden om de vorming van brokken te vermijden.<br />2. Het is mogelijk alle flessen voor één dag op hetzelfde ogenblik te bereiden. Voor flessen van minder dan 100 g verdient deze werkwijze aanbeveling om fouten in de samenstelling zo veel mogelijk te verminderen. |
| Ingrediënten | Natriumcarboxymethylcellulose 58,8 g - dextrine - maltose q.s. ad 60 g. |
| Land van oorsprong | Europa |
| Vrij van | Ei, Noten, Lactose, Soja, Glutenbevattende granen, Melk |
| Fabrikant Naam | BePharBel |
|---|
| Dieetvoorkeur | Niet van toepassing |
|---|---|
| Samenstelling babyvoedsel | Geheel plantaardig |
| Smaak | Groentemix |
| Type babymaaltijd | Pap |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 flessen |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 0 maanden |
| Inhoud per verpakking | 60 g |
|---|---|
| Verpakkingsniveau | Single item |
| - enkelvoudig onverzadigde vetzuren | 0 g |
|---|---|
| - meervoudig onverzadigde vetzuren | 0 g |
| - polyolen | 0 g |
| - suikers | 1 g |
| - verzadigde vetzuren | 0 g |
| - zetmeel | 1 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 8 kcal |
| Energie (kJ) | 33.52 kJ |
| Koolhydraten, waarvan | 2 g |
| Vetten, waarvan | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Inhoud | 60 g |
|---|