| Product breedte | 47 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 28 cm |
| Verpakking breedte | 26 cm |
| Verpakking hoogte | 2.80 cm |
| Verpakking lengte | 38 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
| EAN | 8719189263039 |
|---|
| Kleur | multi color |
|---|---|
| Materiaal | Acryl, Katoen |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|
| Bodem met antislip |
|---|