| Verpakking breedte | 44 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 93 mm |
| Verpakkingsgewicht | 38 g |
| EAN | 8715362007360 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Montage |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 1 kg |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |