| Verpakking breedte | 178 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 27 mm |
| Verpakking lengte | 178 mm |
| Verpakkingsgewicht | 129 g |
| EAN | 4010168234410 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Kleur | Multicolor |
|---|---|
| Materiaal | Melamine |
| Ovenbestendig |
|---|
| Fabrikant Naam | Haba |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Elementen serviesset | Kinderbordje |
| Geschikt voor leeftijd baby | 1-2 jaar |
| Met zuignap | |
| Vaatwasser veilig | |
| Wegwerp |
| Magnetronbestendig |
|---|