De Hamilton by Yoop S1 Plus: stijlvol, praktisch en comfortabel voor zowel ouder als kind.
De Hamilton S1 Plus is de verbeterde versie van de populaire S1 en biedt een hoger, wendbaarder ontwerp met extra gebruiksgemak. De buggy is geschikt voor kinderen vanaf 0 jaar tot 4 jaar (max. 22 kg) en combineert veiligheid, comfort en stijl. Met het unieke MagicFold-systeem klap je de buggy eenvoudig met één hand in, ideaal voor onderweg of in het openbaar vervoer. Tegelijkertijd is de draag- en duwbeugel omwikkelt met foam materiaal waardoor het dragen en duwen van de buggy comfortabel voelt. De kinderwagen is gaat lang mee en heeft massieve banden en vering in de voor- en achterwieltjes, dit maakt het geschikt voor diverse terreinen. Dankzij het stevige maar lichte aluminium frame en het compacte opgevouwen formaat van 26 x 48 x 57 cm past de buggy gemakkelijk in kleine auto’s. De kinderwagen is ook voorzien van een handige boodschappenmand (max. 2 kg) om dingen mee te nemen wat het gebruiksgemak verbeterd.
Optimaal comfort voor je kind
Naast gebruiksgemak biedt de S1 Plus optimaal comfort voor je kindje. De verstelbare rugleuning (inclusief ligstand) en de ruime verstelbare voetensteun zorgen voor een prettige zitpositie. Het ademende cool-climate mesh materiaal houdt de temperatuur aangenaam, terwijl de uitschuifbare zonnekap met SPF 30+ bescherming biedt tegen de zon. De buggy is voorzien van een magnetische 5-puntsgordel en een stevige voetrem, zodat je kindje altijd veilig zit en de buggy stabiel blijft.
Inclusief carseat en reiswieg
Bij deze bundel krijg je naast de kinderwagen ook de monteerbare Zeno Plus carseat meegeleverd. Deze carseat is geschikt voor kinderen tot 15 maanden oud, tussen 40 en 87 cm en die maximaal 13kg wegen. Deze draagwieg is voorzien van schokabsorberende technologie bij eventuele ongelukken. De hoofdsteun en schouderkussentjes zijn verstelbaar en het bedje van deze reiswieg past zich ergonomisch aan, aan de lichaamsvorm van uw kind. Ook heeft deze wieg een zonnekap van SPF50+ en heeft het een gebruiksvriendelijke 3-puntsveiligheidsgordel.
Het derde onderdeel van de bundel is de monteerbare bassinet wieg. Deze reiswieg kan gelijk gebruikt worden vanaf de geboorte tot aan dat je kind 4 jaar oud is. Het Bassinet model is ideaal voor zowel korte als lange reizen. Het matras is erg ruim, is ergonomisch en is gemaakt van hoogwaardig materiaal voor optimale luchtcirculatie.
MagicFold-systeem voor moeiteloos inklappen
Dankzij het éénhandig inklapsysteem vouw je de buggy eenvoudig in en uit, waardoor hij ideaal is voor dagelijks gebruik en reizen met het openbaar vervoer.
Compact en lichtgewicht ontwerp
Met een gewicht van slechts 7,5 kg en een opgevouwen formaat van 26 x 48 x 57 cm is de buggy gemakkelijk op te bergen en mee te nemen in kleine auto’s of het openbaar vervoer.
Optimale veiligheid en stabiliteit
Uitgerust met een magnetische 5-puntsgordel en een stevige voetrem voor optimale veiligheid. Dankzij het vering systeem in de voor- en achterwielen van de kinderwagen ervaart je kind altijd een soepele rit.
Handige zonnekap met doorkijkvenster
De uitschuifbare zonnekap met SPF 30+ beschermt je kindje tegen de zon en biedt extra schaduw tijdens zonnige dagen. Dankzij het magnetisch afsluitbare doorkijkvenster kun je je kindje altijd in de gaten houden zonder de kap te hoeven openen.
Comfortabel en ventilerend zitgedeelte
De rugleuning is verstelbaar in 3 posities, de voetensteun is verstelbaar en het ademende cool-climate mesh materiaal voorkomt oververhitting wat zorgt voor extra comfort.
Onze kinderwagens zijn compatibel met diverse handige accessoires zoals: bekledingssets, inlegstoeltjes, regenhoezen, bekerhouders, ophanghaken en nog veel meer!
Profiteer van 2 jaar garantie op het S1 Plus model door uw product te registreren op de website van Hamilton By Yoop.
Let op: De hoogte van de duwstang is 105 cm en de duwstang is niet verstelbaar in hoogte!
| Product breedte | 48 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 18.6 kg |
| Product hoogte | 105 cm |
| Product lengte | 64 cm |
| Verpakking breedte | 46.50 cm |
| Verpakking hoogte | 25.50 cm |
| Verpakking lengte | 59.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 18.60 kg |
| EAN | 8720726065504 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakkingsinhoud | 1x Hamilton by Yoop S1 Plus Stroller 1x Bassinet Reiswieg 1x Zeno Plus Autostoel |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Inclusief reiswieg en autostoeltje |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Aanvullende functies | Magicfold systeem |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 57 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 105 cm |
| Product lengte ingeklapt | 48 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 64 cm |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | All-terrain |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Gewicht onderstel | 5 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 48 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 48 cm |