Deze Hamilton by Yoop carseat adapters zijn ontzettend gemakkelijk en snel te monteren en te demonteren. Zo bent u altijd snel onderweg. Hiernaast zijn de autozitje adapters stabiel en veilig, zo hoeft u zich onderweg nergens zorgen over te maken. Een fijne reis voor u en uw kindje!
LET OP: Past niet op ZENO Plus
Hamilton by Yoop maakt comfort, veiligheid en design toegankelijk en betaalbaar voor iedere ouder. Naast de wendbare, comfortabele en veilige kinderwagens heeft het merk een uitgebreid assortiment van bijpassende accessoires. De accessoires passen naadloos op de Hamilton by Yoop modellen R1, X1, S1 Plus & X1 Plus.
Eenvoudig te monteren buggy adapters
De Hamilton carseat adapaters zijn eenvoudig en snel te monteren en te demonteren. Met een eenvoudige klik bent u binnen no-time onderweg.
Praktische verbindingsstukken voor uw maxi cosy producten
Met deze Hamilton Carseat Adapters verbindt u gemakkelijk en snel uw Maxi Cosi Carseat met de kinderwagens van Hamilton by Yoop.
Ontzettend stabiele en veilige adapter
De verbindingstukken voor de buggy zijn ontzettend stabiel en garanderen optimale veiligheid. De kinderwagen adapters zijn geschikt voor de Hamilton by Yoop modellen R1, X1, S1 Plus & X1 Plus.
Let op: De Hamilton wandelwagen autostoel adapters zijn speciaal ontworpen voor de Hamilton by Yoop R1, X1, S1 Plus & X1 Plus Strollers.
De Hamilton by Yoop Strollers en bijbehorende accessoires
Naast comfort, veiligheid en design staat Hamilton by Yoop voor gemak en plezier, daarom biedt het merk een breed assortiment aan van buggy’s, kinderwagens, autostoelen en bijbehorende accessoires. De Hamilton by Yoop accessoires passen naadloos en gemakkelijk op de verschillende strollers. Zie ons overige assortiment op ons bol.com verkoopaccount voor onderstaande buggy’s, carseats en accessoires.
Buggy’s:
Autostoelen:
Reiswieg:
Accessoires:
| Product breedte | 9 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 100 g |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 11.30 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 16 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| EAN | 8720615381166 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Hamilton by Yoop Maxi-Cosi Adapters |
| Kleur | Zwart, Rood |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | CS Factoring BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Adapter |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|