De Hamilton by Yoop regenhoes is eenvoudig en snel tijdens alle weersomstandigheden te monteren op uw kinderwagen.
Het windscherm beschermt uw kindje tegen hevige regen, kou, sneeuw, hagel en wind. Hiernaast kunt u uw kindje altijd blijven zien, door het transparante materiaal van de kinderwagenbescherming. De regenbescherming biedt optimaal comfort voor uw kindje, zo biedt het een goede luchtdoorvoer en voldoende beweegruimte. Het gebruiksvriendelijke klittenband is weersbestendig en eenvoudig los te maken, zodat uw kindje snel en veilig uit de buggy kan stappen.
Let op: De Hamilton by Yoop regenhoes is speciaal ontworpen voor alle Hamilton by Yoop strollers.
Hamilton by Yoop maakt comfort, veiligheid en design toegankelijk en betaalbaar voor iedere ouder. Naast de wendbare, comfortabele en veilige kinderwagens heeft het merk een uitgebreid assortiment van bijpassende accessoires. De accessoires passen naadloos op alle Hamilton by Yoop strollers.
Beschermt Uw Kindje Tegen Regen, Hagel, Sneeuw, Wind en Stof:
De Hamilton by Yoop regenhoes houd uw kindje droog en beschermt tegen hevige regen, hagel, sneeuw, wind en kou. Hiernaast is het weerschild geschikt om uw kindje te beschermen tegen een eventuele pollenallergie en stof.
Transparante en Gebruiksvriendelijke Regenhoes:
De transparante regenhoes zorgt ervoor dat u altijd uw kindje kan blijven zien. De regenbescherming is voorzien van gebruiksvriendelijke klittenbandsluitingen. Dit maakt het mogelijk dat uw kindje makkelijk en veilig uit de kinderwagen kan stappen, zonder dat kinderwagenbeschermer los gemaakt hoeft te worden.
Binnen een Paar Seconden Te Monteren en Demonteren:
Het waterdichte regenscherm is zelfs bij de heftigste weersomstandigheden binnen enkele seconden te monteren op uw wandelwagen. Het windschild is na gebruik eenvoudig en compact op te bergen en mee te nemen. Zo weet u zeker dat uw kindje altijd warm, comfortabel en droog op reis kan.
Hoogwaardige Materialen en Veilig voor uw Kindje:
De regenbescherming is uitsluitend gemaakt van hoogstaande en veilige kwaliteit materialen. Uw kindje is onze hoogste prioriteit en met deze regenhoes hoeft u zich nergens zorgen over te maken. De regenhoes is gemaakt van PVC, en beschikt over gebruiksvriendelijke klittenband sluitingen.
Goede Luchtstroom en Veel Beweegruimte:
De regenhoes biedt voldoende ruimte voor uw kindje om in te bewegen. Hiernaast is een goede luchtstroom gegarandeerd wegens het veilige en comfortabele ontwerp van de regenhoes. Zo kunt uw kindje volop genieten van hun omgeving tijdens avontuurlijke reizen.
De Hamilton by Yoop Strollers en bijbehorende accessoires
Naast comfort, veiligheid en design staat Hamilton by Yoop voor gemak en plezier, daarom biedt het merk een breed assortiment aan van buggy’s, kinderwagens, autostoelen en bijbehorende accessoires. De Hamilton by Yoop accessoires passen naadloos en gemakkelijk op de verschillende strollers. Zie ons overige assortiment op ons bol.com verkoopaccount voor onderstaande buggy’s, carseats en accessoires.
Buggy’s:
Autostoelen:
Reiswieg:
Accessoires:
| Product breedte | 68 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.2 kg |
| Product hoogte | 30 cm |
| Product lengte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 19.40 cm |
| Verpakking hoogte | 7.30 cm |
| Verpakking lengte | 29.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.44 kg |
| EAN | 8719925240539 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Hamilton by Yoop Buggy Regenhoes |
| Kleur | Transparant, Rain Cover |
|---|---|
| Materiaal | PVC |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Regenhoes |
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|